Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Intencje mszalne 20-26.09. 2020

NIEDZIELA    20 IX 2020
    
                      7.30 +Katarzyna, Andrzej Karpa
                      9.30 +Jan Jakubowski 30.r.śm., Barbara, Helena, Józef Jakubowscy
                    11.00 +Józefa Szmigielska 10.r.śm., zm. z rodz. Szmigielskich
                    12.30   Za parafian
                    18.00 +Jan Stanisławski 17.r.śm., Stefan, Marianna, Helena Winkler, Jan, Danuta
                                  Bykowscy, Janina Puper

PONIEDZIAŁEK  21 IX 2020
    
                      7.00 +Kazimiera Łazuchiewicz - od Krystyny
                      7.30
                    17.00 +Robert, Marek, Edward Fastyn
                    18.00 +Jan, Wanda, Stanisław Marcinkowscy, Helena, Stanisław Kuc

WTOREK     22 IX 2020
    
                    7.00
                    7.30
                  17.00 Dziękczynna za wspólnie przeżyte 60 lat w małżeństwie Ireny i Wiesława
                             Wawrzyniaków z prośbą o błogosławieństwo dla nich
                  18.00   Bierzmowanie

ŚRODA    23 IX 2020
    
                    7.00 +Longina, Edmund Michalscy
                    7.30
                  17.00 +Janusz Weder
                  18.00  Intencja specjalna
                            +Genowefa, Stanisław Szymczak, Czesław Plesiak, dusze w czyśćcu cierpiące

CZWARTEK 24 IX 2020
    
                  7.00
                  7.30 +Anna Mądrakowska-Pytel
                17.00 +Teresa Kowalczyk
                18.00 +Feliksa Zalewska 1.r.śm., Anna, Paweł Chołys

PIĄTEK    25 IX 2020
    
                 7.00 +Maria, Władysław Grabowscy, Apolonia, Maciej, Stefan Kudlik
                 7.30
               17.00 +Sabina Roksela 6.r.śm., Józef Roksela 31.r.śm.
               18.00   Wypominkowa

SOBOTA    26 IX 2020
    
                7.00
                7.30 +Józef Stępniak 4.r.śm.
                8.00 +Janina Dubas - od uczestników pogrzebu
              18.00 +Leszek Młynarczyk 13.r.śm.